+86-515-88853166

رده محصول

تماس با ما

افزودن: No.9 Chengxiang Road، شهر Dagang، Yancheng شهر، استان جیانگ سو، چین

PC: 224043

تلفن: 0086-515-88853166

فکس: 0086-515-88853166

ایمیل: jsshuoying@hotmail.com

jsshuoying@126.com

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

معرفی سه نوع دستگاه برش برش

امروز، Xiaobian با شما در بازار دستگاه برش معمولی دارای سه دسته: دستگاه برش مسطح مطبوعاتی، دستگاه برش دستگاه برش و دستگاه دور برش.

کدام یک از ما می دانیم که سه نوع دستگاه برش برش چیست که نوع بازار گسترده تر است؟ این دستگاه ماشین برش روتاری تخت روتختی نسبت به سایر دستگاه های برش با ساختار ساده، تعمیر و نگهداری آسان، عملیات آسان، آسان برای جایگزینی صفحه برش برش برش، مناسب برای وزن های مختلف ورق، قالب دقت برش و سری مزایا، بنابراین آن را طیف گسترده ای از بازارهای.

اما کاستی های آن نیز واضح است، به عنوان مثال، آن نیاز به مقدار زیادی فشار کاری، که منجر به شدت کار، راندمان تولید پایین است. این یک طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی، مناسب برای کارتن های تاشو، کارتن خمیر، جعبه موجدار جعبه درمان برش. \

بعد از سری کوچک با شما در فشار مسطح دور قالب گیری برش: ماشین مسطح Die Cutting Machine عمدتا از ماشین چاپ فشار دور از Heidelberg از تحول، مزایای آن آشکار است: به دلیل کار آن خط تماس، ماشین در برش فقط یک فشار کوچک است، بنابراین بار دستگاه نسبتا پایدار است.

نکته این است که با توجه به این واقعیت که دستگاه برش و برش مطبوعات به آسانی نورد و جابجایی می شود، محدوده کاربرد کاربردی نسبتا باریک است. این به طور کلی مناسب برای برش کاغذی با وزن کمتر از 400 گرم در متر مربع می باشد و به ویژه برای برش کاغذ و گالوانیزه کردن فویل آلومینیومی مناسب است. در فرآیند برش کاغذ، باید به جهت فیبر کاغذ توجه کرد، به طور کلی باید با رولر در جهت محوری موازی باشد، در غیر این صورت پدیده کشش کاغذی جدی خواهد بود.

سری نهایی سری با شما در دور دور Die Cutting Machine: Pressure Die Die Cutting Machine به طور مداوم عمل می کند، بنابراین کارایی کار آن نسبت به دیگر دستگاه های برش برش بالاتر است، مخصوصا برای تولید انبوه، اما این دقیقا به علت سرعت برش آن است که گاهی اوقات نمیتواند دقت برش مورد نیاز را تضمین کند. این همان است که فشار دایره ای دستگاه برش دایره ای، استفاده از اصل تماس خط برای تکمیل کار قالب گیری است، بنابراین در دستگاه برش خمیر فشار کوچک و توزیع فشار یکنواخت است، بنابراین بار دستگاه نسبتا پایدار است.

اما نسخه Die Cutting Machine آن به یک سطح منحنی خم می شود، بنابراین در صفحه و صفحه در سنگین تر، مشکل فنی نسبتا بزرگ است، هزینه صفحه نسبتا بالا است، دستگاه برش برش دور دور فشار مورد نیاز Die Cutting Machine than Flat Die نسخه برش از هزینه 25 تا 100٪ بالاتر است. دستگاه برش دور دور فشار عمدتا برای محصولات ریخته گری برش داده شده و علامت تجاری آنلاین برش برش استفاده می شود، سهم بازار فعلی بسیار پایین است.

در بالا، دستگاه برش مسطح، دستگاه برش مسطح، دستگاه برش مسطح، دستگاه برش و فشار دور، دستگاه برش سه نوع ماشین برش، معرفی به صورت کوچک، امیدوار است که به شما کمک کند.


صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | نمایشگاه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه

TEL: +86-515-88853166  E-mail: jsshuoying@hotmail.com

کپی رایت © Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co.، Ltd